Remont

Remondime oma kuludega sinu kinnisvara, et tõsta selle väärtust üüri- või müügiturul.

Kui sul pole piisavalt vaba raha, et teha enda kinnisvara korda, siis meie võime sulle appi tulla. Remondime sinu kinnisvara, lähtudes soovitud eesmärgist.

 

Müügile suunatud remondi eesmärk on tõsta kinnisvara väärtust või lihtsustada selle tulevast müüki.

Isegi kui remondiga pole võimalik saavutada tunduvalt suuremat müügihinda, siis kindlasti lihtsustame sellega korteri müügiprotsessi raha kaotamata.

 

Üürile suunatud remondi eesmärk on tõsta kinnisvara kvaliteeti, et teenida seeläbi suuremat tulu.

Üürikorterite siseviimistlus tuleb teha targalt, et seda oleks alati lihtne värskendada ja püsiks võimalikult korrektne. Juhul kui sinu pereliikmed soovivad selles korteris hiljem elada, lähtume remondi tegemisel neile sobilikest väärtustest, ilma et peaks hiljem tunduvalt suuri muudatusi tegema.

 

Remonditeenuse tasu tuleneb kinnisvara müügist või üürimisest tulenevast tulust. Sinu jaoks tähendab see riskivaba ettevõtmist, kus meie investeerime oma raha sinu korterisse ja tasu võtame peale tulu toovat tehingut. Meie meeskonnal on omad töömehed, kelle kvaliteedis ja töödistsipliinis võib olla kindel.

 

Targalt remonditud korter tagab suurema tehingust tuleneva tulu.

Teeme piisavalt kvaliteetse ja maitseka siseviimistluse, et miski ei muutuks uue kliendi saamisel takistuseks. Seejuures on oluline kasutada õigeid materjale, et hoida kvaliteedi ja hinna suhe tasakaalus.

 

Võta meiega ühendust ja arutame sinu võimalusi tõsta läbi remondi tehingute väärtust.

Helista või kirjuta ja arutame, kuidas jõuda sinu soovitud tulemuseni:

Kirjelda enda objekti ja soovitud tulemust