Stabiilne igakuine sissetulek

Üüri oma korter välja ja teeni stabiilne sissetulek.

Kinnisvara üürimisega kaasnevad tihtipeale seisakud, kuna ei leia korterisse uut üürnikku. Enamasti sellepärast, et paljudel klientidel pole piisavalt vaba raha, et maksta tagatisraha ja kõrgeid maakleritasusid. Seisak tähendab omaniku jaoks siiski igakuiseid kommunaalmakseid, millest maaklerid ei hooli. Enam ei pea see nii olema, kuna meie pakume sulle stabiilset sissetulekut.

 

Teeni tulu olenemata sellest, kas me oleme leidnud üürilise või mitte.

See tähendab, et me võtame kõik riskid enda kanda ja vastutame oma vahenditega selle eest, et sina saaksid soovitud sissetuleku.

 

Meie hoolitseme kogu asjaajamise eest alates lepingu sõlmimisest kuni selle lõpetamiseni. See tähendab sinu jaoks kohustustevaba aega. Sa ei pea muretsema kommunaalmaksete õigeaegse tasumise pärast ega selle pärast, kas üürnik hoiab korterit heas korras või mitte.

 

Me pakume sulle kahte erinevat väljamaksmise viisi.

  1. Kuni 1000 eurot kohe kätte. Loe lisa ›
  2. Stabiilne igakuine sissetulek.

 

Ära lase oma sissetulekul sõltuda maakleritest, kes ei anna sulle vajalikku kindlust. Meie motivatsioon on leida sinu kinnisvarale korralikud ja pikaajalised üürilised. Meie vastutame ja pakume sulle seetõttu kindlat sissetulekut.

 

Võta meiega ühendust ja leiame sulle sobiva lahenduse.

Helista või kirjuta ja arutame, kuidas jõuda sinu soovitud tulemuseni:

Kirjelda enda objekti ja soovitud tulemust